Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Twitter’ da Takip Etti, Ev Sahibi Oldu..

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’ in Küba’ daki ameliyat ve tedavisinden döndüğü gün, 20 yaşındaki Alemar Rosnaty Jimenez Ruiz, Chavez’ in resmi twitter hesabının 4.milyonuncu takipçisi oldu ve Alemar Rosnaty’ e ev hediye edildi.

Venezuela devlet televizyonunda canlı yayınlanan ödül töreninde Başkan Yardımcısı Nicolas Maduro, Hugo Chavez’in ABD Başkanı Barack Obama’ dan sonra en fazla takipçiye sahip dünyanın ikinci başkanı olduğunu vurgulayarak, Alemar Rosnaty’ ye bu ödülü Başkan Chavez adına verdiklerini söyledi. Maduro, genç kızın ailesinin hükümetinin yoksulları ev sahibi yapma planı olan “Gran Mision Vivienda” (Konut edindirme büyük misyonu)’na kayıtlı olduklarını belirterek, yaptıklarının sadece tanrının da yardımıyla bu süreci hızlandırmak olduğunu açıkladı.

Alemar Rosnatty, Chavez’in takipçisi olduktan sonra @RosntyRuiz hesabından “Her zaman tanrıya senin için dua ettim @chavezcandanga. Tanrıya güven, O seni iyileştirecek” ve “@chavezcandanga her zaman seni seveceğim” tweetleri attı.

Related posts:

Project Glass: One day..
PasswordBox ile Şifre Unutma Derdine Son..
Whatsapp’ ta Sesli Mesaj Devri..

Etiketler:, , ,

Posted in Bilişim and SMN Köşe Yazılarım and Sosyal Medya by admin on Şubat 28th, 2013 at 15:47.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting