Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Pinterest’e ‘erkek’ rakip geldi: MANteresting

Son günlerde sosyal medyada fırtınalar estiren ve genel olarak da kadınlar tarafından kullanılan Pinterest‘ e, erkeklere yönelik içerik ağırlığıyla yeni bir rakip geldi.

Pinterest‘ te bebek odaları, düğün pastaları ve topuklu ayakkabılar arasında kaybolmak istemeyenlerin, Manteresting‘ le erkek dünyasında gezinmeyi tercih edecekleri düşünülebilir.

Yeni internet fenomeni, mantar pano konseptli fotoğraf paylaşım sitesi Pinterest, son bir yıl içinde kullanıcı sayısını 400 katına çıkardı. Dünyanın ilk 10 sosyal medya platformu arasında yer alan Pinterest’ in yaklaşık 11 milyon aktif üyesi var. Bunun yüzde 70’ini ve Facebook hayranlarının yüzde 97’sini ise kadınlar oluşturuyor. Bu durumda maalesef türlü türlü kedi resimleri, sevimli bebekler, gökkuşakları, kalpler, rengarenk balonlar ve kimsenin asla yiyemeyeceği miktarda cupcake fotoğrafları bizi pek de ilgilendirmiyor. Neyse ki artık Manteresting var. Manteresting, erkekler için, erkekler tarafından, erkeklerin ilgi alanları doğrultusunda hazırlanan panolardan oluşan bir platform. Davetiyeye gerek olmadan girebilir ve içtiğiniz en iyi viskilerden Darth Vader’ın en kötücül pozlarına kadar beğendiğiniz her şeyi panolarınıza raptiyeleyebilirsiniz.Manteresting yeni bir Pinterest olabilir mi? Neden olmasın, çünkü erkeklerin de internette boşa harcayacak bir sürü zamanı var. Meraklısına link aşağıda..

http://manteresting.com/

Related posts:

MSN'in Pabucu Dama Mı Atılıyor?
YouTube’ dan İlk Kez Ödül Töreni..
Google Play Türk Lirası’na Geçti..

Etiketler:, , ,

Posted in SMN Köşe Yazılarım by admin on Mart 21st, 2012 at 13:23.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting