Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Kredi Kayıt Bürosu’nun Mobil Uygulaması:KKB

Bugüne kadar gerçekleşmiş olan tüm finansal işlemlerinizi e-rapor olarak size sunan Kredi Kayıt Bürosu, internet şubesi üzerinden sunduğu servisini mobil platforma da taşıdı. KKB, mobil uygulaması KKB Mobil ile birlikte, artık dilediğiniz zaman akıllı telefonunuz üzerinden KKB raporunuzu kontrol edebileceksiniz.

2012 yılına dek sadece finansal kurumlara açık olan Risk Raporu, Çek Raporu ve diğer finansal detayları tüm şahıs ve kurumlara ulaştıran KKB Mobil uygulaması ile birlikte, bir kullanıcı bugüne kadar tüm kredilerini ve kredi kartlarını, bu kredilere olan borçlarını topluca aldıkları raporun içerisinde görebiliyor.

Özellikle geçmişe yönelik olarak bankalara borcu olup olmadığını merak eden, kredi notunu öğrenmek isteyen ve eğer varsa bankalara toplam borcunu öğrenmek isteyen kullanıcılar KKB Mobil ile tüm bu detaylara hakim olabiliyorlar.

Oldukça sade ve basit bir tasarımla, ancak güvenlik unsurlarının da ön planda tutularak hazırlandığı KKB Mobil’in iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. Bu arada uygulamayı indirenlere ilk raporun ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtelim.

kkb-mobil

Related posts:

Zaman Bankası: Zumbara!
Linkedin’de Şirket Sayfanız Neden Olmalı?
Görsellerdeki Metinleri Kopyalama ve Düzenleme Eklentisi: Project Naptha

Etiketler:, , , ,

Posted in Dijital Yaşam Sesleri and SMN Köşe Yazılarım by admin on Nisan 10th, 2014 at 14:44.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting