Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

İnternet Gazeteciliği Atölyesi Ders Kitabı ve Eğitimlerim

Uzun zamandır Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi ve aynı zamanda blog dünyasındaki güzel yazılarıyla da tanıdığımız Okan Yüksel ile “İnternet Gazeteciliği Atölyesi Ders Kitabı” adında İnternet Gazeteciliği Temel Web Tasarımı hakkında eğitim kitabı hazırlıyorum. Meraklı olan herkesin web tasarımı yapabileceği, kendi çektiği fotoğrafları tüm çevresiyle hatta dünyayla kolayca, aklına gelen her fikri anında paylaşabileceği bir web sitesi yapmayı düşünenler.. Bu kitabı yazarken işte bunları düşünüyoruz. Şu anda dünyada bir milyar internet kullanıcısının da olduğunu düşünürsek bence herkes bu pastadaki payını şimdiden oluşturmalı. Bir de bu 1 milyar kullanıcının sizin web sitenizi takip ettiğini de düşünürsek.. 🙂 Diyorum ya bitmez, tükenmez bir mecra bilişim. Her gün gelişen ve takip etmekte zorlandığımız bu alanda sizler de yerinizi almak istiyorsanız bu kitap ve verdiğim Web Tasarım eğitimleri işte tam size göre. Web sitenizden para kazanmak, iş teklifi almak vb.. Bunlar artık hiç de zor değil.

Son aşamalarını yazdığımız İnternet Gazeteciliği Temel Web Tasarımı Eğitimi kitabı çok yakında basılacak ve meraklı okuyucularıyla buluşacak. Ayrıntılar için lütfen takipte kalın. Yakında daha da ayrıntılı bilgiler ve kitaptan ilk görüntüler ile bu sitede haberleri duyuracağım.

Ayrıca hala özel olarak vermeye devam ettiğim Web Tasarım Eğitimi ve Temel Bilgisayar Becerileri Eğitimlerim de tüm hızıyla devam etmekte. Bütün bu konularda ilgili olan herkes mail adresimden bana ulaşabilirler.

Tüm gelişmeler ve yeni haberler için lütfen takipte kalın.. Yakında kitapla da görüşmek üzere.. Dijital hayatsız kalmamanız dileğiyle.. 🙂

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:  iletisim@tugcecamsari.com

 

Related posts:

Aç Kal - Budala Kal: Steve Jobs.. Her daim saf biri..
Yeni Yılda Mutluluk Sizin Elinizde..
İstanbul Alan Adı Olarak Artık Karşımızda..

Etiketler:, , , , ,

Posted in Dijital Yaşam Sesleri and Kişisel by admin on Mart 4th, 2011 at 23:23.

4 comments

4 Replies

  1. harikasın canım başarılarının devamını dilerim :):)

  2. Teşekkürler Semih’ cim. 🙂

  3. Güzel temalar var, teşekkürler.

  4. admin Ara 2nd 2012

    Rica ederim, bilgi paylaştıkça çoğalır ne de olsa.. İlginize ben teşekkür ederim..


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting