Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

İNSTRUCTİVE..

Aşağıdaki yazıyı çek sevdiğim canım öğrencim Tuğçe Karakış kaleme almış, benim için.. Kışkırtarak yaptırdığım blog sayfasında hem de.. ( Bakınız: http://zittirgel.wordpress.com) Yeni yeni yazmaya başladığı halde bir o kadar içten bir o kadar okunası bir üslubu var.. Mutlu ve gururluyum ki; böyle üreten, mükemmel gençlere öğretmenlik yapıyorum.. Onlar benim umut ışığım.. Bir kez daha Tuğçe Karakış aracılığıyla tüm öğrencilerime selam olsun.. Sizleri çok seviyorum!

*****

Tuğçe ÇAMSARI’ ya;

meee

Bu senenin benim için güzel geçmesini sağladığınız için teşekkür ederim.1 dönem içerisinde sizin sayenizde bir  blog sayfasına,öğrendiğim bir çok ders konusuna,hoşgörüye ve en önemlisi bir ABLA’ya sahip oldum.Acısıyla, tatlısıyla,gülüşmelerle, ağlamalarla bağırmalarla,susmalarla her şeyle bana bir şeyler öğrettiniz.Sizinle çok şey paylaştığıma inanıyorum,iyi ki bizimlesiniz,iyi ki son 12 grubunun Öğretmenisiniz…

Sizin için iyi bir öğrenci,kardeş olabildiysem ne mutlu bana,sizi kırdığım konular varsa lakin bunlar için sizden özür dilerim.Öğrettiğiniz herşey için,bana bişeyler anlatmak için döktüğünüz milyonlarca kelime için size teşekkür ederim.

Sizi çok seviyoruz “HOCAM” || “HOCACIM” || “OCAM”.Ön yargımı kırmamı sağladığınız için Sonsuz Teşekkürler :) Yüzünüzden gülücük hiç eksik olmasın….

Son olarak unutmayacağım bir şey daha oldu  :)

Related posts:

ÖZEL ERKEKLER
gecename' den..
Yaşasın Cevabı Hiçbir Yerde Olmayan Sorular..

Etiketler:, , ,

Posted in Sevdiğim Alıntılar by admin on Ağustos 15th, 2013 at 23:26.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting