Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

..Hikaye..

..Hikaye, senin gülümsemelerin ve yokluğunla bitiyor. Tenimdeki parmaklarının sesini hala duyuyorum. Her yerde aradım seni, başka alemlerde bile aradım. Buldum da, nerede olursam olayım senin bakışlarınla uyuyorum. Senin tenin benim tenim. Birbirimize bir sürü söz verdik; birlikteyken yarınlarımız olduk. En çılgın hayallerin yüreğin mürekkebiyle yazıldığını biliyorum artık. İki kişilik anıların yaratıldığı o yerde yaşadım ben, bakışlardan uzakta, senin hala hüküm sürdüğün o mahremiyetin gizeminde yaşadım.

Tasavvur bile edemeyeceğim bi şey verdin bana, hayatımda seninle geçirdiğim her saniyenin diğer bir saniyeden daha değerli olduğu bir zamanı yaşattın bana. Sen bir dünya yarattın bana. Bir gün hatırlayacak mısın? Mümkün olacağını hayal bile edemeyeceğim gibi sevdim seni. Yaz mevsimine nasıl girilirse, işte sen de öyle girdin benim hayatıma, tek farkla sonbaharda..

Ne öfke ne de pişmanlık duyuyorum. Bana yaşattığın anların bir ismi var, büyülü anlar onlar. O büyüyü hala taşıyorlar, senin ölümsüzlüğünden doğdu onlar. Sen olmasan da, artık yalnız olmayacağım asla, çünkü sen bir yerlerde yaşamaya devam ediyorsun.

Seni Seviyorum Sevgilim..

 

G……

Related posts:

1 Nisan 1 İnsan..
Gözbebeği..
Don't You Remember..

Etiketler:, , , ,

Posted in Aşk and Zarfsız Mektuplar by admin on Haziran 6th, 2011 at 15:08.

Add a comment

Previous Post:   Next Post:

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting