Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Her İşe Göre Usta Burada:Ustaİste

Her türlü tamir, bakım gibi işlerde ihtiyacınız olan ustayı bulmanızı sağlayan online platform ustaiste.com mobil dünyaya merhaba dedi. Evinizde, ofisinizde ya da dışarıda tek başına halledemediğiniz sorunlarda yetkili ve uzman birine ihtiyacınız duyduğunuz anda ustaiste.com mobil uygulaması sayesinde onlara hızlı ve kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz.

ustaiste.com’un iOS ve Android uygulamalarını cihazınıza indirdikten sonra arama çubuğundan ya da kategorilerden ihtiyaç duyduğunuz ustayı seçebiliyorsunuz. Sistem, konumunuzdan beslenerek size en yakında bulunan ustadan en uzakta bulunana göre bir liste çıkarıyor.

Ustaların profillerinde ”Haritada Gör, Profili İncele ve Ara” butonları yer alıyor. Ara butonuna basarak direkt olarak seçtiğiniz ustayla iletişime geçebiliyorsunuz. Konumları görebilmenizin asıl güzel tarafı şu; oturduğunuz yerden başka bir şehir ya da bölgedeki işleriniz için, örneğin yazlığınız için ustaları çağırabiliyorsunuz.

Mobil uygulamaya has bir özellik olan “Acil Butonu” ile ayrıca çilingir, su tesisatçısı, doğalgazcı ve elektrikçilere anında erişim sağlayarak arama yapabiliyorsunuz. Böylelikle yana yakıla tanıdıklarınıza usta sormak ve usta telefonu aramak zorunda kalmadan işlerinizi çabuk bir şekilde halledebiliyorsunuz.

Web sayfası ustaiste.com ile senkronize çalışan mobil uygulamalar kısaca “ara-bul-anlaş” sistemiyle çalışıyor ve işlerinizi en kısa sürede halletmenizisağlıyor. Uygulamayı indirmek için iOS kullanıcıları buraya, Android kullanıcıları ise buraya tıklayabilirler.

Ustaiste

Related posts:

Rakamlarla Sosyal Medya..
Twitter Basından Hızlı!
WhatsApp' e Yeni Talip Çıktı!

Etiketler:, , ,

Posted in Bilişim and SMN Köşe Yazılarım by admin on Nisan 15th, 2014 at 14:48.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting