Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Facebook Mesajlaşmalarınız Kitaba Dönüşüyor:Memeoirs

Facebook üzerindeki özel mesajlarınızı kitap haline getirmeniz artık mümkün. Göndermiş olduğunuz eski e-postaları kitaplaştırmaya yarayan servis Memeoirs, şimdi de Facebook mesajlarınızı bir araya getirerek fiziki bir kitap halinde size sunuyor. Memeoirs ile Facebook üzerindeki mesajlaşmalarınızı kitaplaştırmak isterseniz, öncelikle servise Facebook hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Daha sonra kitabınızda kiminle olan mesajlaşmalarınızın yer almasını istediğinizi seçmeniz ve bir zaman aralığını belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca kitabınızın ön-arka kapağını ve başlığını da seçebiliyorsunuz.

Memeoirs mesajların indirilmesi, filtrelenmesi ve görüntülenmesi süreçlerini sizin için hallediyor. Kitabınız tamamlandığında nasıl olacağını da ön izleme özelliği sayesinde görebiliyorsunuz. Kitabınız hazırlandıktan sonra adresinize gönderiliyor ve böylelikle mesajlarınız sosyal ağdan çıkıp fiziksel bir kimliğe bürünmüş şekilde evinizin kapısına kadar geliyor.

Benzer şekilde Instagram fotoğraflarını basan, Facebook durum güncellemelerini kitap haline getiren servisler de varken Facebook üzerindeki sadece size özel, sizin okuyabileceğiniz mesajları birer anı defterine dönüştüren Memeoirs, bu alanda ilk ve tek servis olması ile dikkat çekiyor.

Sizin için özel olan birisiyle aranızda geçen Facebook konuşmalarını kitap haline getirip ölümsüzleştirmek isterseniz Memeoirs’i kullanmaya buraya tıklayarak başlayabilirsiniz.

Memeoirs1

Related posts:

Linkedln’de En Hızlı Büyüyen Ülke: Türkiye
Twitter’ in Haritası Tweetping' te Türkiye Işıl Işıl..
Yeni Eğitim Aracı:Sosyal Ağlar

Etiketler:, , , ,

Posted in SMN Köşe Yazılarım and Sosyal Medya by admin on Mart 13th, 2014 at 15:52.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting