Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Emeği Geçen Tüm Gidenlere Teşekkürlerle..

Birlikte uzun zamanlar geçirdiğimiz sevgilimizden ayrılınca ona ait eşyaları da çoğu zaman görmek istemeyiz. Onu hatırlatan eşyalardan ne kadar çabuk kurtulursak onu da o kadar çabuk unutacağımızı düşünür ya da ona olan kızgınlığımızla bu eşyaları bir bir çöpe yollarız. Eski sevgililerden geride kalanları bir online platformda buluşturan ve bunları yeni sahiplerine kavuşturmayı amaçlayan gidenlerdenkalanlar.com, ayrılığın ardından geriye kalan bu eşyaların çöpe gitmesini engelliyor ve onları ücretsiz olarak ihtiyacı olan yeni sahipleriyle buluşturmayı hedefliyor.

GittiGidiyor mantığını hissettiğimiz sitede artık işe yaramayan, bir anlam ifade etmeyen eski sevgili eşyaları satışa sunuluyor. Satışa sunuluyor desek te buradaki tüm eşyalar aslında ücretsiz. Diğer bir deyişle gidenlerdenkalanlar.com, tam bir amme hizmeti yapıyor ve eski sevgilisine ait eşyaları evinde görmek istemeyenlerle bu eşyalara ihtiyacı olanları aynı çatı altında buluşturarak iki tarafı da mutlu ediyor.

gidenlerden_kalanlar

Sitede smokinden çoraba, eski sevgili tarafından sevilen kedilerden eski aşk mektuplarına kadar akla gelen her şey mevcut. Hatta bazı ürünler sizi elinizde olmadan gülümsetiyor. Fonda çalan arabesk şarkılarla da, tam bir hüzün ve isyan moduna sokmayı başarıyor.

Fotoğraf ve açıklamalarıyla ürünlerin yer aldığı platformdaki eşyalar eğer ilginizi çekiyorsa e-posta atıp talebinizi belirtebiliyorsunuz. Eğer “Sonra gelir, eşyalarımı alırım” diyen ancak bir daha eve uğramayan bir eski sevgiliye sahipseniz ve bu eşyalardan bir an önce kurtulmak istiyorsanız yine sitede yer alan e-posta adresine eşyaların fotoğraflarını gönderip eski sevgilinize dair kalan tüm anılarınızdan bir çırpıda kurtulabilirsiniz.

Related posts:

Project Glass: One day..
Facebook' da 1 Dolara Mesaj Devri..
Facebook Yorumlarına Tek Karede Cevap..

Etiketler:, , ,

Posted in SMN Köşe Yazılarım by admin on Aralık 2nd, 2013 at 10:16.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting