Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Çağrı Merkezlerindeki Gereksiz Beklemeye Son: Tuşla

Biliyorsunuz; çağrı merkezlerindeki müşteri temsilcisine ulaşmak günümüzde hepimizin ortak sorunu haline geldi.  Startup Kitchen bunun kolay yolunu bir yaptığı ilk uygulamayla tüm kullanıcılara sundu. “Tuşla” ismini verdiği uygulama, çağrı merkezlerindeki tuşlama sürecini kullanıcıların yerine yapıyor ve direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanılmasını sağlıyor.

Çağrı merkezlerinin tüm hizmetlerini sadece arama tuşuna indirgemek isteyen Tuşla, iOS 7′ye uygun bir tasarımla kolay bir arayüz tasarlamış. Tuşla’yı açtığınızda karşınıza çıkan menüden istediğiniz hizmeti adım adım seçiyor ve arama işlemini başlatıyorsunuz. Eğer aradığınız çağrı merkezlerinin sunduğu ses tanıma sistemini atlamak istemiyorsanız, direkt arama yapmanız gerekiyor.

Uygulamada TTNET, Yurtiçi Kargo, Garanti Bankası, Avea ve HepsiBurada başta olmak üzere birçok şirketin çağrı merkezi menü seçimleri bulunuyor. Çağrı merkezinde istenilen menü seçeneği uygulamadan seçiliyor ve arama tuşuna basılıyor. Bu süreçten sonra müşteri temsilcisine bağlanmak saniyeler içerisinde gerçekleşebiliyor. Startup Kitchen bir diğer taraftan veritabanını güncellemeye devam ediyor ama aramak istediğiniz numara yoksa “Tüm Çağrı Merkezleri” menüsünde daha fazlasını bulabilir, eğer orada da bulamazsanız “Geri Bildirim” seçeneğinden istek gönderebilirsiniz.

tusla_uygulaması

 

Bu ‘zaman tasarrufu projesi’  elbette web üzerinde farklı listelenmiş örnekleri aklınıza getirebilir. Ama direkt olarak telefondan kullanım kolaylığıyla Tuşla‘ nın iPhone kullanıcıları için ‘işe yarayan uygulamalar’ klasöründe yer alacağına eminim. Android kullanıcılarına ise yine kısa bir süre beklemek kalıyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Related posts:

Facebook' tan Trending Videos..
Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Uygulaması:Gramblr
Apple, Akıllı Ev Platformunu WWDC 2014′te Tanıtacak..

Etiketler:, , ,

Posted in Dijital Yaşam Sesleri and SMN Köşe Yazılarım by admin on Eylül 19th, 2013 at 09:35.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting