Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Bionluk.com:10 TL’ye Fikirleri İşe Dönüştürün..

Profesyonel ya da amatör fark etmeksizin hizmetlerin küçük meblağlarla satılabilmesini sağlayan yeni bir girişimden bahsedeceğim size; Bionluk.com Son dönemin popüler girişimlerinden Fiverr ile aynı modeli benimseyen YapanziBeşlikk, SadeceOn gibi girişimlere de rakip olan Bionluk, enteresan fikirleri toplam 10 TL karşılığında işe dönüştürüyor.

Herhangi bir yeteneği ya da uzmanlığı bulunan herkes Bionluk’a üye olarak hizmetini paraya dönüştürebiliyor. çeviri ve makale yazımından video animasyonu yapımına dek uzanan bu hizmetler sayesinde; kullanıcılar düşük bütçelerle aradıkları yardıma kavuşuyorlar.

bionluk

 

Tasarımı da Fiverr ile benzerlik taşıyan Bionluk’ta hizmet verilen kategori ve alanlar epeyce geniş. Ayrıca yararlanacağınız hizmetin miktarı da sayılarla artırılabiliyor. Yani aynı hizmetten birkaç kez satın alabiliyorsunuz ve buna karşın ödediğiniz fiyat değişmiyor. Dilerseniz sunulan hizmete ek olarak belirtilen ekstra talepleri de ekleyerek alacaklarınızın kapsamını da genişletebiliyorsunuz.

Bionluk’ta neler yapabileceğinizden daha detaylı bahsedecek olursam; siteye giriş yaptıktan sonra örneğin bir reklam projeniz için seslendirme yapan birini bulabilir, aynı şekilde site üzerinden bir dökümanınız için çeviri hizmeti alabilir, kartvizit ya da logo tasarımı yaptırabilirsiniz.

Tüm hizmetlerin 10 TL karşılığında satın alınabildiği bu sitede herhangi bir işe tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada söz konusu hizmet ile ilgili detaylı bilgiler, görseller ve varsa ekstralar sunuluyor. Kararınızı verdiyseniz gene aynı sayfadan hizmet alımı yapabiliyorsunuz. Yurt dışında başarıyı yakalamış bir modeli Türkiye’de temsil eden girişimlerden biri olan Bionluk’un gelişmeye devam eden 10 TL’lik hizmet ekonomisine ne kadar katkı sağlayacağını ise zamanla göreceğiz.

Related posts:

Aç Kal - Budala Kal: Steve Jobs.. Her daim saf biri..
Whatsapp’ ta Sesli Mesaj Devri..
Öldükten Sonra İnternet Hesaplarımıza Ne Olacak?

Etiketler:, , , ,

Posted in Dijital Yaşam Sesleri by admin on Mayıs 30th, 2014 at 13:45.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting