Tuğçe Çamsarı

Yayında olmak yaşamaktır. Gerisi ise sadece beklemek..

Banka kredisi karşılaştırma servisi:HesapKurdu.com

hesapkurdu

Ömer Paksoy ve Onur Tekinturhan tarafından kurulan ve kredi karşılaştırma sektörüne 2010 yılında giren Konutkredisi.com.tr, Avrupa’nın önde gelen kredi dağıtım kanallarından Gruppo MultiOnline’ın kurucularından aynı yılda yatırım almıştı. Konut kredisi karşılaştırma ve danışmanlık hizmeti sunan girişim, 2013′ün Ekim ayında ise uluslararası destek ağı Endeavor Global’e Türkiye’den kredi ve bankacılık alanında faaliyet gösteren ilk firma olarak kabul edilmişti.

Şirketin kurucuları tüm bu gelişmelerin ardından bünyesinde hizmet verdiği tüm projeleri Hesapkurdu markası altında topladı.

Anlaşmalı olduğu 19 bankanın kredi tekliflerini bulabildiğiniz Hesapkurdu, aynı zamanda kullanıcılara en uygun kredi seçimi yapma konusunda da danışmanlık veriyor. Bankalar ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu(BDDK)’nın yayımladığı Destek Hizmet Sözleşmesi kapsamında anlaşmalı olarak çalışan sitede, böylelikle tüketicilere indirimli fiyatlar sunulabiliyor.

hesapkurdu-kredi

Bunlarla birlikte sitede kredi tekliflerini karşılaştırmak, konut, ihtiyaç veya taşıt kredisi başvurusu yapabilmek için tüm bankaların tekliflerini araştırmak mümkün. Bu anlamda Hesapkurdu’nun arayüz konusunda aynı alanda hizmet veren diğer birçok siteden daha iyi bir konumda olduğunu belirtebiliriz.

Konutkredisi.com.tr kapsamında kuruldukları günden bu yana yaklaşık 1 milyon kişiye hizmet verdiklerini belirten Hesapkurdu.com kurucu ortağı Onur Tekinturhan, Türkiye’de finansal okuryazarlığın oldukça düşük olduğunu ve bu konuda müşterilerine destek verirken farklı finansal ürünleri de sunmaya hazırlandıklarını söylüyor.

 

Related posts:

İnternetten Kendinizle İlgili Tüm İzlerinizi Silin!
2013 TBD Değerlendirme Raporu Yayınlandı..
Avon’dan Meme Kanserine Dikkat Çeken Uygulama:Pembe Hareket

Etiketler:, , , ,

Posted in Dijital Yaşam Sesleri by admin on Haziran 10th, 2014 at 14:38.

Add a comment

No Replies

Feel free to leave a reply using the form below!


Leave a Reply


Analytics Plugin created by Web Hosting